Basın Bültenleri | Kurumsal İletişim

Blog

AYLİN İŞCAN YENER’İN İLK ROMANI “AHMET”İN İMZA GÜNÜ SUMMART SANAT MERKEZİ’NDE YAPILDI

Aylin İşcan Yener’in, kitabın ana karakterinin adını taşıyan ilk romanı “Ahmet”,  Summart Sanat Merkezi’nde okurlarıyla biraraya geldi. Summart Sanat Merkezi’nde gerçekleşen imza gününde iki saat boyunca kitabını imzalayan Yener okurlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Aylin İşcan  Yener’in bir solukta okuyacağınız romanı “Ahmet”in imza gününe, Çiğdem…

Mondi’nin Karpuzun Rüyası (Watermelon’s Dream) Projesi ile Karpuzlar Marketten Eve Daha Kolay Taşınabilecek

Viyana, Avusturya, Temmuz 2017 – Uluslararası bir ambalaj ve kâğıt grubu olan Mondi, karpuz tedarik zincirindeki gıda kaybını önleyen ve ürünün satış noktasındaki görünümünü iyileştiren, yenilikçi bir ambalaj çözümü geliştirdi. Gelişmekte olan ülkelerde, gıda kayıplarının %40’ı temelde hatalı taşıma ve depolamadan dolayı tedarik zincirinin ilk…

240 DERECE’DEN LEZİZ “SARAY” EKMEĞİ

Artizan ekmeğin doğru adresi 240 Derece,  tarihten günümüze değin toplumların temel besin kaynaklarından biri olmayı sürdüren ve geçmişten günümüze popüler olan Saray ekmeğini sofralarınıza getirdi.

Yıllanmış ekşi mayayı organik un ve birbirinden özel içeriklerle harmanlayan 240 Dereci’nin ürettiği Saray ekmeği, elma, tarçın ve yulaf karışımından oluşan…

Yeni Nesil Steakhouse & Şehir Kulübü “Scarlet” Milliyet/Şehrin En İyileri’nden 2 Ödülle Döndü

İstanbulluların yeni buluşma noktası olan “Scarlet” Steakhouse, iş,sanat, cemiyet ve bürokrasi dünyasının katılımıyla gerçekleşen Şehrin En İyileri ödül töreninden ödülle ayrıldı.

 

“Şehrin En İyi Gelecek Vaadeden Mekanı” kategorisinde ödüle layık görülen “Scarlet” Steakhouse’un ödülünü kurucu ortak Süleyman Dilek aldı. “Şehrin En İyi Barmeni” kategorisinde ise Scarlet…

Yeni Nesil Steakhouse & Şehir Kulübü “Scarlet” Etiler’de Açılıyor

İstanbulluların yeni buluşma noktası olmaya aday “Scarlet” Steakhouse, 800 metrekarelik yeni mekânı ile Etiler’in tam kalbinde açılıyor.

 

Scarlet Steakhouse, Etiler Nisbetiye Caddesi’nde önümüzdeki günlerde açılışını yapacak. 800 metrekarelik yeni adresinde konuklarını ağırlamaya hazırlanan mekân, zengin menüsü ile günün ve gecenin her saatinde keyifli bir mekân…

Doğal Artizan Ekmeğin Doğru Adresi: 240 Derece

Dünyada gittikçe yükselen dengeli beslenme bilincinin en önemli öğelerinden biri olan sağlıklı ekmeğin lezzetinin oldukça sade ve doğal yöntemlerden geçtiğini keşfeden; bunun üzerine 240 Derece’yi kuran iki çocukluk arkadaşı Metin Haras ve Cem Melek sipariş üzerine doğal artizan ekmeği evinize getiriyor.

İnsanlara daha sağlıklı ve lezzetli…

EDA & METİN ÖZÜLKÜ, TEPE NAUTİLUS’TA MİSAFİRLERİNİ AŞKA DAVET EDİYOR

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel birbirinden renkli etkinlikler düzenliyor. 12 – 22 Şubat tarihleri arasında R.Sertaç Kayserilioğlu’nun özel koleksiyonunun yer alacağı “Aşk Hep Vardı” adlı sergiyle, Tepe Nautilus AVM, misafirlerini tarihte bir yolculuğa davet ediyor. 
 Her…

Sunset Grill&Bar Marka Konferansı Gala Partisine Ev Sahipliği Yaptı

İstanbul’un en seçkin mekânlarından Sunset yine çok özel bir geceye ev sahipliği yaptı.

İstanbul’un kalbinde muhteşem boğaz manzarası eşliğinde misafirlerine farklı lezzet deneyimleri yaşatan Sunset, konuklarına dünya standartlarında lezzet ve konsept tasarımları sunarak alışılmışın dışında hizmet sunmaya devam ediyor.

Yapmış olduğu çalışmalarla İstanbul gece hayatına farklı bir…

2016’ya “Sunset Grill&Bar” Da Merhaba Deyin!

Yepyeni bir yıla merhaba derken, eskimeyen tek şey Sunset’ in büyüleyici atmosferinde geçirilen keyifli dakikalar olacak. Şehrin en büyüleyici gecesi, 31 Aralık’ta Sunset’ te yaşanacak!
Eğlence, yiyecek – içecek denince akla ilk gelen ve İstanbul’ un en gözde mekânlarından Sunset 2015’i 2016’ ya bağlayan dakikaları konuklarına…

TEPE NAUTILUS AVM’DEN 2016’da 16 HEDİYE

Birbirinden keyifli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Tepe Nautilus AVM, geleneksel hale gelen yeni yıl kampanyası ile misafirlerine 2016’da sürpriz hediyeler hazırlıyor.
         
İstanbul’un iki yakasını buluşturan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkânı ile misafirlerini cezbeden Tepe Nautilus AVM, her zaman olduğu gibi bu yıl da…

İletişim
(0212) 352 99 99